Latgale

Latgale

Maršruts ved tuvu Latvijas Krievijas robežai, nepieciešami personu apliecinoši dokumenti un ir kā savienojošs maršruts starp Eiro velo 11 un Zaļā dzelzceļa maršrutu, savienojot Kaunatu Latgalē ar Gulbeni Vidzemē. Iespēja izbraukt vietējas nozīmes velomaršrutu "Apkārt Rāznas ezeram" Nr. 783. Reģionālais maršruts Nr. 11 ved cauri lauku apviediem, ciemiem un pilsētām.

Skatīt maršrutu

11. Kaunata-Gulbene

200 km

169 km garais velomaršruts ved pa Ziemeļlatgales reģionu un ceļotājus pārsteidz ar savu viesmīlību, sirsnību un nebeidzami skaisto Latgales dabu.

Skatīt maršrutu

34. Rypoj vasals!

169 km

Maršruts Nr.35 ir izzinošs maršruts, kas ietver sevī gan divu pilsētu arhitektūras pērles ar baznīcām, pilīm un cietokšņiem, gan dabas ainavas vienā no skaistākajiem Latvijas upju posmiem Daugavas augštecē, izbraucot gan pa labo, gan kreiso Daugavas krastu dabas parka Daugavas loki teritorijā, kas ir iekļauts Latvijas nacionālajā UNESCO sarakstā, un pretendē uz iekļaušanu pasaules UNESCO sarakstā.

Skatīt maršrutu

35. Daugavas loki

128 km

Pierobežas velomaršruts nr. 36 ir 154 km garš apļveida maršruts, kas ved caur Kārsavas, Ciblas, Ludzas, Zilupes un Dagdas novadiem un viena no raksturīgākajām šī maršruta īpašībām ir tieši robežsajūtas.

Skatīt maršrutu

36. Pierobežas maršruts

154 km

Maršruts "Latgales zelta vidusceļš" ietver sevī piecus novadus, ved gar 11 ezeriem, kā arī iekļauj sevī divas lielākās upes - Daugavu un Dubnu.

Skatīt maršrutu

37. Latgales zelta vidusceļš

173 km

30 km garais maršruts paredzēts aktīvajiem velobraucējiem.

Skatīt maršrutu

776. Nūmiernes aplis

30 km